Лікар розповів, де не можна робити щеплення від коронавірусу: катастрофа для країни

Лікар розповів, де не можна робити щеплення від коронавірусу: катастрофа для країни

Вакцинацію від коронавірусу не можна проводити в лікарнях та інших медичних закладах, як це планують робити в Україні. Таку заяву зробив лікар-інфекціоніст Андрій Александрін і пояснив, чому.Про це пише Україна 24.

Чому пункти вакцинації в лікарнях — катастрофа

Медик назвав катастрофою для країни заяву чиновників від МОЗ, що при лікувальних установах будуть створені пункти вакцинації від COVID-19.


«У мене питання до головного санітарного лікаря Віктора Ляшка — чим відрізняється процес вакцинації проти COVID-19 від процесу вакцинопрофілактики при грипі, кору та інших вакцинокерованих інфекціях? Я як фахівець скажу — нічим. Коли в 2021 році чиновники МОЗ заявляють, що будуть створені дві тисячі пунктів вакцинацій в лікувальних установах — це катастрофа для нашої країни», — заявив Александрін.

Лікар пояснив, чому вакцинувати потрібно в «польових умовах», максимально захищаючи людей від контакту з лікарнями. Справа в ризику поширення різних внутрішньолікарняних інфекцій, якими можуть піддаватися люди, що прийшли отримати щеплення від коронавірусу.


«У всьому світі вакцинація при COVID — 19 організовується, що називається, в польових умовах, щоб ми мінімально людей залучали в медичні установи, — пояснює медик. — Тому що, на жаль, в Україні триває — вона була ще до COVID-19 — неоголошена агресивна епідемія внутрішньолікарняних інфекцій. І коли людина приходить до лікувального закладу і стоїть в черзі, вона піддається величезній кількості інфекційних ризиків і може заразитися різними інфекціями, не тільки COVID-19».

Залиште свій коментар