Лікар розповіла, скільки в Україні реально важких хворих на COVID-19

Лікар розповіла, скільки в Україні реально важких хворих на COVID-19

Коронавірус в Україні нікуди не зник, але кількість важких хворих у лікарнях, скоротилася майже в два рази від моменту самого піку.Про це розповіла ТСН лікар-інфекціоніст Ольга Кобевко.

«В реанімації людей багато, так само багато людей в самому відділенні. У порівнянні з піковими моментами, які ми пережили восени й навесні минулого року, то ми зараз маємо трохи більше половини з того, що у нас було. Але є дуже велика проблема у зв’язку з тим, що зараз пацієнти надходять набагато важчі», — розповіла медик.


За словами лікаря, дуже багато людей надходять у лікарні з супутніми патологіями, саме в цьому небезпека отримати ускладнення від COVID-19.

«Мабуть, швидше за все, тому, що загострюються їх супутні патології, які й так є важкими. Яких протягом року майже не обстежили, бо люди боялися звертатися до поліклініки, до сімейних лікарів, вони боялися ходити там, де є інші хворі, щоб не наражати себе на небезпеку заразитися на коронавірус. Можна так сказати, що це запущені випадки, то є хронічні хвороби, які зараз на тлі коронавірусу дають такий більш ускладнений перебіг. У нас дійсно дуже багато пацієнтів у важкому стані й дуже багато з важкою супутньою патологією», — розповіла інфекціоніст.


Також лікар зазначила, що в лікарнях багато пацієнтів з молоді, але вони швидше справляються з інфекцією.

Залиште свій коментар