Лікар назвав чотири симптоми перенесеного коронавірусу

Лікар назвав чотири симптоми перенесеного коронавірусу

Лікар назвав симптоми, які допоможуть визначити, яку хворобу ви перенесли

Симптоми коронавірусу в більшості випадків збігаються з симптомами грипу, так що говорити про коронавірус як про діагноз можна тільки за наявності результатів тесту. Часто навіть після звернення до лікарів при підозрі на коронавірус тест показує псевдонегативний результат і пацієнту можуть поставити діагноз – грип, ГРВІ та багато інших. Ви можете провести два тижні в ліжку, думаючи, що у вас звичайна застуда, однак може виявитися цілком навпаки.


Читайте також:   Пацієнти б'ються за кисень: Одеса дійшла до "ковідного" колапсу


Лікар розповів, як визначити, що ви перехворіли на коронавірус.

Лікарі визначили, що багато наслідків цієї інфекції присутні в житті людини довгий час навіть після одужання. Саме з цих наслідків можна зрозуміти, що людина була хвора саме на коронавірус. Це актуально для тих, хто хворів у легкій формі та не робив тест.

Лікар Грошев Сергій розповів, що у перехворілих на коронавірус помічений кашель, задишка, загальна слабкість, а також порушений нюх. Слабкість з’являється через гіпоксію, яку викликає ураження легень. Тривалість симптомів залежить від кожного випадку.


Читайте також:   COVID-статистика погіршується: в Україні 16 427 нових заражень

«Чим більшою мірою була уражена легенева тканина, тим довше будуть зберігатися симптоми перенесеного вірусного захворювання. Тому важливо, щоб заходи з реабілітації починалися вже з перших днів захворювання», – підкреслив лікар.

Залиште свій коментар