Курсантки, які вижили у страшній ДТП, продовжать навчання: з’явилося відео з лікарняної палати

Курсантки, які вижили у страшній ДТП, продовжать навчання: з’явилося відео з лікарняної палати

Дівчата у військовому госпіталі зустрілися з тими, хто врятував їм життя

Постраждалі у резонансній ДТП у Києві за участю п’яного майора Володимира Холодного курсантки прагнуть продовжити навчання у Військово-медичної академії, навіть після отримання жахливих травм після аварії.На вченій раді вишу прийняли рішення, що дівчатам створять всі необхідні умови, щоб вони змогли отримати спеціальність військових медиків, про що мріяли з дитинства. Про це пише газета «Експрес».

Зараз Олександру Гуй, Галину Николин і Тетяну Ніколаєву після операцій перевели в одну палату. Дівчат відвідують рідні, близькі та друзі.

Волонтерка Наталя Воронкова показала у своєму Facebook відео несподіваної зустрічі курсанток з тими, хто врятував їм життя: Сергієм і Антоном.

Також вона розповіла, як дівчата відчувають себе зараз і закликала допомогти хоробрим мрійниця.

Відео: Курсанток відвідали в лікарняній палаті їх рятівники

Галині Николин лікар дозволив на 30 хвилин виїхати на вулицю, тож у неї був перший променад на інвалідному візочку від травматології й до хірургії та назад. Переломи важкі — отже біль є постійний, муляє й дошкуляє, не залишає ані на мить.

Читайте також:   П'яний майор розчавив курсанток у Києві: дівчатам ампутували ноги

Галя отримала політравми кінцівок, одна її нога в гіпсі, інша — на спеціальному апараті. Тепер головне, щоб її рани загоїлися і не розвинувся некроз. Дівчина на наступний день після операції зателефонувала бабусі та привітала її з 78-річчям, при цьому про аварію нічого не розповіла, щоб не засмучувати.

Олександра Гуй намагається посміхатися оточуючим і гостям, навіть коли її мучить температура. Волонтерка розповіла, що очікується ще один консиліум з професором з інституту ортопедії та травматології по збереженню другої ніжки.

«Спить погано, їй страшно закривати очі, тому що згадується весь пережитий жах», — написала вона.

Читайте також:   У Києві сталося страшне ДТП за участю поліцейської: з'явилося відео аварії

Запитання щодо можливої ампутації другої ноги досі не знято. Зараз біля неї в палаті постійно поруч один з братів дівчини (служить у ЗСУ у зоні бойових дій — бійця відпустив командир, як тільки дізнався про жахливу ДТП).

У Тетяни Ніколаєвої недавно була чергова операція. Попри слабкість і відчуття фантомного болю у тій нозі, яку ампутували, температура почала спадати.

Біля Тані в палаті постійно поруч її мама і коханий хлопець.

Відео: Дівчат після операцій помістили в одну палату разом

Воронкова просить всіх небайдужих надати потерпілим дівчатам фінансову допомогти та вказала номер банківської картки.

  • ПриватБанк: 5168 7456 0514 9878
  • Ім’я: Воронкова Наталія

Батьки двох дівчат, яким ампутували ноги, хочуть забезпечити своїх дочок біонічними протезами. Попереду у курсанток тривала реабілітація.

Залиште свій коментар