Кремлівські пропагандисти почали погрожувати Грузії ракетним ударом по лабораторії Лугара в Тбілісі

Кремлівські пропагандисти почали погрожувати Грузії ракетним ударом по лабораторії Лугара в Тбілісі

Російські інспектори хочуть мати доступ до біолабораторій на території Грузії.Кремлівський експерт погрожує, що Росія може завдати ракетного удару по лабораторії Лугара в Тбілісі. Про це заявив російський експерт Центру військово-політичних досліджень Михайло Олександров, пишуть російські ЗМІ, передає Главком.

«Якщо Грузія відмовиться надати російським інспекторам доступ до американських біолабораторій на своїй території, то Росія має повне право завдати по них ракетного удару», – погрожує Олександров.


Кремлівський експерт запевняє, що на тлі війни в Україні ніхто і не помітить пару крилатих ракет, які впадуть на Грузію.

«Грузію треба прямо попередити: ми вимагаємо допуску наших інспекторів на ці об’єкти, і якщо вони відмовляться, то треба сказати, що ми просто знищимо ці лабораторії, завдамо по них удару. В умовах, коли ми проводимо операцію в Україні, пара крилатих ракет по Грузії – це буде така дрібниця, що ніхто у світі, власне, цього й не помітить. Захід, звичайно, як завжди, кричатиме. Ну, а чого він кричатиме? Навіщо створювати біолабораторії проти Росії? Нема чого їх створювати експерт запропонував завдати ракетного удару по лабораторії Лугара в Тбілісі», – заявив Олександров.


Залиште свій коментар