Концерт Олі Полякової на межі зриву, українці масово здають квитки: «Кому він потрібен, бенкет під час чуми»

Концерт Олі Полякової на межі зриву, українці масово здають квитки: «Кому він потрібен, бенкет під час чуми»

Оля Полякова наполягає на праві проводити концерти незважаючи на епідемію, що не подобається багатьом українцям

Незважаючи на те, що концерт Олі Полякової, запланований на 26 жовтня в Києві, був скасований, вона зазиває шанувальників на нове шоу. Співачка обіцяє у своєму Instagram перенести концерт на іншу дату, закликаючи українців зберегти куплені квитки.


 

Як виявилося, співачка перенесла концерт, адже в учасників її команди виявили коронавірус.

«Прошу зберігати квитки, нову дату ми повідомимо пізніше. І як завжди нагадаю, щоб ви берегли себе, своїх близьких, носили маски, мили руки. І пам’ятайте, що стрес і паніка гірше будь-якої епідемії!»,- написала українська співачка.
Незважаючи на запевнення артистки багато фанів побоюються участі в масовому заході, особливо після загострення ситуації з коронавірусом в країні. Були й ті, хто поспівчував співачці і побажав якнайшвидшого одужання учасникам її команди.

 

 

До всього іншого, українці намагаються збути квитки на майбутній концерт, адже їм масово приходять СМС-повідомлення про те, що концерт відбудеться через рік.

«Можна здати квитки, але краще було б щоб концерт в цьому році був.», «З сайту прийшло смс що концерт перенесений на рік, це правда?», «Який до біса концерт.кому він потрібен, бенкет під час чуми???», «Чому ми не ходимо на навчання, а концертний тур йде повним ходом, він важливіший за освіту дітей?», «Намагалася здати квитки (так як зазначено, що концерт перенесли на рік !) і квитки поверненню не підлягають !! Це як?», «для чого це бла-бла-бла, Оля???? які всі карантинні норми??? будуть всі в купі один біля одного, без масок», «Що вона тепер скаже, коли хтось із її знайомих, не перенесе цю недугу? Але ж постраждають багато її фанати, які юрмилися на концертах. Орала, як божевільна, думала, що безсмертна?».

Залиште свій коментар
Читайте також:   Ми маємо боротися за свої права, – Стерненко записав відеозвернення з зали суду