Комаровський розповів, коли в Україні закінчиться хвиля COVID: приблизні дати

Комаровський розповів, коли в Україні закінчиться хвиля COVID: приблизні дати

Доктор Комаровський повідомив, що після Нового року спалах коронавірусу в Україні має закінчитися. Але до цього часу, а саме з настанням холодів, нас чекає кількість смертей до 500 осіб в день.Про це медик розповів в інтерв’ю «Українській правді».

Коли закінчиться спалах

«Як тільки різко похолодає, буде ще більший стрибок захворюваності. Тому що люди зберуться всередині приміщень. Будемо ховати від 200 до 500 осіб на день у найближчі місяці. Після новорічних канікул, мені здається, ситуація покращиться, і всі наступні хвилі не будуть такими важкими. Тому що буде більше щеплених і перехворілих людей з антитілами», — спрогнозував заслужений лікар.


Наслідки будуть важкими

На думку лікаря, наслідки інфекції будуть важкими.

«Але наслідки всього цього ми будемо відчувати дуже довго — все, що за цей час медицина не долікувала, не дооперувала, прогавила, все, що накопичилося за ці роки. Валом повалять два роки нелікована онкологія, неоперовані виразки, купа запущених депресій, панічних розладів, купа дітей з важким ожирінням, цукрові діабети другого типу, нервові стреси – це все на тлі обвалу психіатричної допомоги», — розповів Комаровський.


Залиште свій коментар