Комаров і Дорофєєва терміново звернулися до українців за допомогою, трагічні деталі

Комаров і Дорофєєва терміново звернулися до українців за допомогою, трагічні деталі

Ведучий популярної програми» Світ навиворіт » Дмитро Комаров приголомшив проникливим постомПро це інформує Instagram телеведучого.

У своєму повідомленні Дмитро розповідає про шестирічну дівчинку родом з Донецька, яка з батьками зараз живе під Києвом.


«Ми мріяли про Covid-19», — сказала нам з @nadyadorofeeva мама 6-річної Ксюші фразу, від якої мороз по шкірі. Коронавірус на слуху. Інші захворювання як би негласно відійшли на другий план. Ще на початку літа дівчинка з блиском в очах займалася співом, танцями і готувалася до першого дзвінка. Все було ідеально, поки в середині червня Ксюша не відчула слабкість. Температура 37,5 була тиждень поспіль. Батьки повели дитину на розгорнутий аналіз крові. Педіатр відразу сказав-є підозри і на лейкоз. Але подальша діагностика в період карантину була неможлива без тесту на коронавірус. «Мріяли про ковида», — ця фраза Олени, мами дівчинки, змушує багато переосмислити. Тест виявився негативним. Підтвердився інший діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, злоякісне захворювання крові і кісткового мозку», – написав ведучий.

За словами Дмитра, з літа дитина пройшла перший блок хіміотерапії, кращий варіант подальшого лікування-клініка в Барселоні, що має великий досвід і високу ефективність лікування саме лейкозу даного виду.


«У випадку Ксюші клініка дає 90% шансів на успішний результат, що значно відрізняється від прогнозів у нас. Вартість діагностики та лікування за 2 роки — 89870 Євро. Друзі, ми з вами навчилися жити в новій реальності 2020-го. Давайте за старою доброю традицією відмовимося від однієї » чашки кави «(будь-якої дрібниці) і врятуємо дитині життя. Сьогодні фокус на коронавірусі, але хворих на рак діток менше не стало. Добро повернеться!🙏 ❤ «,- додав Дмитро Комаров і повідомив рахунки в банках, на які можна перераховувати благодійні внески.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

«Мы мечтали о Covid-19», — сказала нам с @nadyadorofeeva мама 6-летней Ксюши фразу, от которой мороз по коже. Коронавирус на слуху. Другие заболевания как бы негласно отошли на второй план. #чашкакофе  во время каранина перепрофилировались на помощь клиникам, пока лечение за границей было недоступно. Но сейчас организовать лечение за рубежом хоть и не просто, но уже можно. Возвращаемся к работе.  Сегодня я расскажу вам про 6-летнюю Ксюшу родом из Донецка, которая сейчас с родителями живет под Киевом. Еще в начале лета девочка с блеском в глазах занималась пением, танцами и готовилась к первому звонку. Все было идеально, пока в середине июня Ксюша не почувствовала слабость. Температура 37,5 была неделю подряд. Родители повели ребенка на развернутый анализ крови. Педиатр сразу сказал — есть подозрения и на лейкоз. Но дальнейшая диагностика в период карантина была невозможна без теста на коронавирус. «Мечтали о ковиде», — эта фраза Елены, мамы девочки, заставляет многое переосмыслить. Тест оказался негативным. Подтвердился другой диагноз: острый лимфобластный лейкоз, злокачественное заболевание крови и костного мозга.  «Лечение 2 года, из которых год вы проведете в больнице», — вспоминает мама Ксюши первые слова врача.  С лета Ксюша прошла первый блок химиотерапии. Наши медицинские партнеры @Bookimed_com провели экспертизу и нашли лучший вариант — клинику Сан Хуан в Барселоне, которая имеет большой опыт и высокую эффективность лечения именно лейкоза данного вида. В случае Ксюши клиника дает 90% шансов на успешный результат, что значительно отличается от прогнозов у нас. Стоимость диагностики и лечения за 2 года  — 89870 евро.   Друзья, мы с вами научились жить в новой реальности 2020-го. Давайте по старой доброй традиции откажемся от одной «чашки кофе» (любой мелочи) и спасем ребенку жизнь. Сегодня фокус на коронавирусе, но больных раком деток меньше не стало. Добро вернется!🙏❤ Реквизиты: Монобанк 5375 4141 1816 4028 Вагин Александр Юрьевич Приватбанк 5363 5420 1250 2887 Вагин Александр Юрьевич P.S. На 2-м фото – новые волонтеры команды «Чашка Кофе». К нам присоединились врачи @katie_vesnushka Екатерина Потапова и Екатерина Кочерган @_in_tegrity_

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

У коментарях люди не залишилися байдужими до долі дівчинки, Дмитра хвалять за чуйність до чужої біди і обіцяють, що погогуть дівчинці.

«Дмитро, ви великий молодець, прекрасна передача, така хороша, добра, це не звичайні подорожі ведучого. Ви робите стільки добра, продовжуйте в тому ж дусі. Величезне спасибі Вам і всій команді за вашу роботу Дмитро, а є можливо на PayPal перевести? ЗДОРОВ’Я!!!!!»–- написали фоловери.

 

 

 

 

Раніше ведучий Дмитро Комаров показав унікальні і шокуючі кадри з останніми власницями «ніжок-лотосів».

Ведучий програми» Світ навиворіт » розповів про моторошну тисячолітню традицію, що існувала в Китаї до 1949 року. Дівчатам, для того щоб вдало вийти заміж і вважатися красивою за тодішніми стандартами, потрібно було мати ніжки-«лотоси». Так, ідеальна довжина стопи була 7 см. 9 см — вже майже межа.

Щоб стопа була маленькою, дівчаткам з дитинства туго бинтували ноги, підтискаючи під стопу всі пальці, крім великого. Під вагою власного тіла кістки пальців тріскалися, і вся стопа змінювала форму.

 

Залиште свій коментар