Командири окупантів їхали з наради: з’явилося відео точного удару ЗСУ по російських загарбниках

Командири окупантів їхали з наради: з’явилося відео точного удару ЗСУ по російських загарбниках

Українські воїни знищили два ворожих автомобілі. У них російські командири поверталися з наради.У результаті знищено 11 російських окупантів, більша частина з яких була офіцерами. Про це повідомив офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан, показавши яскраве відео «денацифікації» загарбників (щоб його переглянути, доскрольте новину до кінця).

За даними Штефана, у результаті влучного удару по ворожих авто, було ліквідовано 6 російських командирів та 5 рядових солдатів, що їх супроводжували.


«Рашн командірен їхали з наради. А в цей час їх чекали наші славетні козаки. 6 командірен та 5 зольдатен офіційно денацифікувалися та демілітаризувалися. Слава Україні та її воїнам», – зазначив Штефан.

Російські окупанти повертаються з наради

На відео видно, як польовою дорогою мчать два автомобілі. У якийсь момент перший з них підбивають українські воїни. Авто спалахує, ще якийсь час за інерцією продовжує рух, аж доки не вилітає з дороги на повороті і не зупиняється, докотившись до лісосмуги.


Українські воїни підбили вороже авто
Авто загоряється і продовжує рух за інерцією
Зрештою охоплений вогнем автомобіль злітає з дороги, його зупиняють дерева

Другий автомобіль у поворот вписується, однак за кількадесят метрів перевертається на дах і ще якийсь час сунеться по дорозі на ньому, перетворюючи пасажирів на «фарш».

Другий автомобіль з окупантами теж спіткала невдача
Залиште свій коментар