Колодязь з мертвою 16-річною дівчиною був закиданий свіжою травою: подробиці трагедії на Кіровоградщині

Колодязь з мертвою 16-річною дівчиною був закиданий свіжою травою: подробиці трагедії на Кіровоградщині

Колодязь, у якому знайшли неповнолітню з тілесними ушкодженнями, розташований за 500 метрів від її дому.16-річна жителька села Кетрисанівка, яку знайшли мертвою у закинутому колодязі, зникла в ніч проти 15 серпня. Дівчина 14 серпня о 23:00 прийшла додому і сказала батькам, що лягає спати. Але вже о другій годині ночі батьки виявили, що доньки немає вдома, інформує «Суспільне».

З того часу зв’язок з неповнолітньою втратився, у неї був вимкнений телефон, також у соціальних мережах вона не з’являлася. Її речі та паспорт залишились вдома.


Пошуки 16-річної

За словами батька, у день зникнення донька гуляла у сусідів. Утім сусідка Настя, з якою дружила загибла, спілкуватись відмовилась.

До пошуку дівчини залучили 50 осіб — поліцейських, кінологів, рятувальників. Також розшукати односельчанку допомагали місцеві жителі.


Як розповів виданню начальник відділення поліції №3 міста Бобринець Юрій Хандис, у пошуках зниклої повністю обстежили село Кетрисанівка, всі балки, ставки та закинуті будівлі і колодязі. Залучали до пошуків і водолазів.

Пошуки дівчини тривали два дні / Суспільне

«Криниця з тілом дівчини була засипана свіжою травою»

Про ще одну занедбану криницю згадав місцевий житель, який допомагав розшукувати дівчину.

«Він взяв на допомогу двох місцевих, коли вони прийшли, то побачили, що колодязь, закиданий свіжою травою. Вичистили його, за допомогою мотузки, і побачили, що там є тіло. В цей час ми всі перебували на території села Кетрисанівка і відразу прибули туди», — розповів Юрій Хандис.

Колодязь, у якому знайшли покійну, був розташований 500 метрів від її дому.

фото / поліції, «Суспільне»

«Дівчину вбили»

За словами правоохоронця, під час огляду встановили, що дівчину вбили. Наразі призначено низку експертиз.

За словами голови Кетрисанівської громади Віктора Поліщука, сім’я загиблої на обліку в Службі у справах дітей не перебувала і дівчина раніше з дому не тікала.

Мачуха загиблої розповіла, що дівчина хотіла швидше закінчити 9 клас, вступити у професійно-технічне училище і здобути спеціальність кухаря.

фото / Facebook
Залиште свій коментар