«Коли знайшли білизну і взуття, зрозуміли — сталося найгірше»: рідні вбитої 6-річної дівчинки під Харковом розповіли про останні години її життя

«Коли знайшли білизну і взуття, зрозуміли — сталося найгірше»: рідні вбитої 6-річної дівчинки під Харковом розповіли про останні години її життя

Рідні вбитої дитини не сумніваються у причетності підлітка до вбивства Мирослави.У Харківській області у селищі Старий Салтів 28 липня зникла 6-річна Мирослава Третяк, за кілька годин її тіло знайшли у покинутій будівлі з ознаками насильницької смерті. Підозрюваного у вбивстві дівчинки затримали — ним виявився 13-річний сусідський хлопчик Б*, з яким Мирославу востаннє бачили односельці.

Про останні години життя дівчинки виданню Newsroom розповіли рідні дитини.


6-річна Мирослава з батьками мешкала у двоповерховому будинку на 2 поверсі. Поверхом нижче жив 13-річний Б* із сестрою та матір’ю.

За словами мами вбитої Мирослави Тетяни Третяк, з підозрюваним у звірячому вбивстві 13-річним підлітком дочка була знайома з дитинства. Хлопець грався з дітьми, серед яких були Мирослава та її подруга Віка.


«Я навіть говорила його матері, щоб сказала йому грати окремо, адже вони в різній віковій категорії», — говорить Тетяна.

У нещасливий день дівчинка також грала з подружкою, до них приєднався і Б*.

«Вчора вона прибігла і каже: «Мамо, мене сусід Б* ображає». Мирослава сказала, що він штовхав її і викинув обруч у вигляді ріжок. Я сказала, не чіпати його і просто піти і обіцяла поговорити з його мамою, коли та прийде» , — розповідає Тетяна.

Близько 15:00 Мирослава збігала до магазину, повернулася додому, трохи перепочіла і знову пішла гратися на вулицю з подругою і взяла велосипед.

«Через годину вона прийшла, я вимила їй ручки, вона взяла два персика і знову побігла до Віки. Вона довго не поверталася. А потім прийшла подружка і питає: «А Мира гулятиме?». Я кажу: «Вона ж до тебе пішла», на що Віка відповіла, що Мирослава пішла з Б*», —  розповідає згорьована матір дитини.

З’ясувалося, що Мирослава і Б* разом пішли у бік колишньої пекарні, і їх більше не бачили. Батьки кинулися шукати дівчинку і побачили Б* одного, коли ж його запитали про Мирославу, він сказав, що вони в певному місці розійшлися і більше він її не бачив.

До пошуків зниклої дівчинки підключилися поліція, волонтери та місцеві жителі.

Тіло 6-річної Мирослави з ознаками насильницької смерті виявили пізно вночі того ж дня в занедбаному будинку.

«Під час пошуку, люди знайшли трусики і взуття, ми зрозуміли, що сталося найгірше. Я до 5:00 ранку був біля того будинку, але всередину нас не пустили», — розповідає дідусь загиблої Віктор Олексійович.

У тому, що 13-річний Б* причетний до трагедії, родичі не сумніваються.

«Я не скажу, що він нормальний. Як можна назвати нормальним людину, яка дітей в школі штовхає, кидає в них камінням, коли котів в туалеті топить», — говорить Тетяна.

Залиште свій коментар