Коли може зникнути коронавірус: український лікар назвав умову

Коли може зникнути коронавірус: український лікар назвав умову

Коронавірус може повністю зникнути, якщо перестане передаватися між людьми. Для цього потрібне вироблення колективного імунітету, але це не означає, що перехворіти мають всі.

Головний лікар одного з медичних діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький каже, що в деяких країнах абсолютно дивним чином коронавірус не поширився значно, а деякі — накриває все сильніше і сильніше. Про це пише ТСН.
«Щодо світу — важко сказати (коли закінчиться пандемія коронавіруса. — Ред.), постає дуже велике питання. Тобто ті країни, де пандемії не було, що їх чекає в майбутньому? Дуже дивна ситуація, адже є країни, де кількість випадків є достатньо малою», — говорить фахівець.

Читайте також:   Ляшко розповів про стан перших щеплених проти COVID-19 в Україні

Причому навіть в тому ж Китаї, звідки і пішов вірус, дуже швидко впоралися з пандемією. Там на сьогодні 86 тисяч хворих на 1,5 мільярда населення.

«Так само Японія, Сінгапур, Таїланд, тобто Азія досить цікаво поводиться. І якщо хтось думає, що Китай всіх вакцинував, то я не знаю, скільки часу триває вакцинація. 1,5 млрд населення, я собі цього не уявляю поки», — зазначив лікар.


Читайте також:   Різкий спад: в Україні 8346 нових випадків коронавірусу

А ось деякі країни, як США, наприклад, мають приріст за 130 тисяч випадків в день. І це поки що не можуть пояснити провідні вчені світу.

Але теоретично коронавірус може зникнути, якщо не буде передаватися, вважає Жиравецький. Адже вірус не розмножується на поверхні, а тільки всередині людини.

Для цього має перехворіти більшість населення країни. І декому пощастить, адже вони можуть не заразитися взагалі.

Залиште свій коментар