Коли кінець війни: легендарний «Редіс» звернувся до українців (відео)

Коли кінець війни: легендарний «Редіс» звернувся до українців (відео)

Скільки триватиме війна та на що передусім мають розраховувати українці: відповідь Дениса Прокопенка – в ексклюзиві TSN.UA.Славнозвісний командир полку «Азов» Денис Прокопенко «Редіс» – герой України. Він знає реальну ситуацію на фронті та дав відверту оцінку подіям на передовій і в тилу. Скільки триватиме війна та на що передусім мають розраховувати українці – дивіться в ексклюзиві Дениса Зябкіна для TSN.UA.

Такі командири, як «Редіс, уже давно стали символами російсько-української війни. Він разом зі своїми побратимами з «Азову» пройшов пекло Маріуполя, пережив полон і катування та з гордо піднятою головою повернувся назад на військову службу.


«Редіс» звернувся до українців

«Редіс» до українців звертається не часто, уникаючи порожніх балачок, тож його посил має почути й побачити кожен українець. Командир визнає – головне питання для українців «Скільки ще триватиме війна?»

«Після майже двох років від початку повномасштабного вторгнення рф українці все частіше задаються питанням «Як довго триватиме ця війна?». Невизначеність та ймовірність того, що бойові дії триватимуть роками, тисне на цивільних та інколи навіть на вмотивованих військових», – пише Прокопенко у Facebook.


Але ж коли може закінчитися війна? Відповідь одночасно проста, але й невимовно болісна.

«Відповідь проста: росія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей і не відпустить Україну зі своєї сфери впливу. Війна триватиме рівно доти, доки ми будемо здатні вести спротив. Будь які «перемир’я» або «домовленості» будуть черговим таймаутом для ворога з метою накопичити ресурси для подальшого наступу. Тому наша здатність у критичний момент мобілізувати всі необхідні ресурси та працювати на грані надлюдських спроможностей не має поступово переростати в байдужість і безініціативну стабільність», – зазначив командир полку «Азов».

«Редіс» про «безжальну реальність» України

За словами «Редіса», багато хто в Україні і на Заході відмовляється сприйняти цю реальність, яку він відверто називає «безжальною». Підіграють «панічним» настроям і російські ІПСО, які намагаються «зневірити» українців у перемозі та кращому майбутньому. Проте чи є з цього вихід? Є, і «Азов» випробував його ще від 2014 року.

«Найкращі ліки від зневіри, паніки або апатії, викликаних роздумами про часові рамки цієї війни – активна залученість в історичні процеси, які відбуваються тут і зараз», – наголошує «Редіс». – Ми не знаємо точного дня, місяця чи року, коли ми переможемо і зможемо повернутися до наших родин. Але ми впевнені в тому, що скільки б не тривала війна, поряд із нами – надійні побратими, в наших серцях любов до Батьківщини, а в руках – зброя. І все це не дозволить нам відступити: ані сьогодні, ані через рік або десять років».

Прокопенко наголошує, що кожному українцеві доведеться зробити вибір.

«Кожен українець має вибір. Він важкий, але потрібний. Його не оминути», – вважає командир.

Денис Прокопенко зазначає, що ті, хто досі не задіяні на службі в Силах оборони України, мають зробити свідомий вибір: взяти до рук зброю, поповнивши ряди військових або стати для армії надійним тилом, який працює на підтримку обороноздатності країни.

«Ця війна надовго. Вона може тривати роками. Від нас залежить, що саме ми робимо щодня, аби наблизити нашу  перемогу», – резюмує «Редіс».

У ГУР вважають інакше

А от головний розвідник України Кирило Буданов вважає інакше.

«Росія наразі не має планів вести війну 2025 року», – стверджує очільник ГУР Кирило Буданов.

За словами Буданова, рашисти намагаються вдавати, що їхні ресурси нескінченні, проте це не так. Втрати, яких зазнає Росія, вийдуть їй «боком».

«Можу вам єдине сказати, що планів вести війну 2025 року Російська Федерація не має станом на зараз. Можливо, під кінець 2024 року, якщо нічого не зміниться, вони будуть це коригувати. Але зараз планів таких у них немає. Та є проблеми. І не стільки з підтримкою суспільства, бо думка пересічного росіянина там мало кого цікавить. Питання в ресурсах. Ця війна дуже дорога. І ресурси там не є необмеженими. Може, трошки грубо буде звучати, але ми воюємо за чужий кошт, а от вони за свій. І вони свої кошти рахують, хоча здається, що ні. І дуже прискіпливо», – підсумував Кирило Буданов.

Залиште свій коментар