Кличко прийшов у Київраду на милицях: каже, що «ганяв вандалів», а тепер може «накостиляти» чиновникам

Кличко прийшов у Київраду на милицях: каже, що «ганяв вандалів», а тепер може «накостиляти» чиновникам
Міський голова Києва Віталій Кличко 28 липня прийшов на засіданні Київради на милицях із травмованою ногою. Каже, що напередодні «ганяв вандалів» і далася в знаки стара спортивна травма — надірвав ахілове сухожилля.

Про це пише пресслужба Київської міської державної адміністрації.Кличко розповів, що у суботу, 25 липня, спочатку пограв із синами у футбол, а пізно увечері «ганяв вандалів, що розписували стіни у центрі міста».

«І стара спортивна травма нагадала про себе. Знову надірвав ахілове сухожилля. Але нічого, мені не звикати. Поки доведеться ходити не швидко. І, може, безвідповідальні чиновники радіють, що тимчасово чарівні пенделі не долітатимуть? То тепер з’явилася нова опція для нестаранних — «накостиляти!»», — сказав міський голова.


Раніше Кличко у себе у Facebook повідомляв, що пізно ввечері у суботу на вулиці Стрілецькій він натрапив на двох хлопців, що малювали графіті на стіні одного з будинків.

«Поки проводив виховну бесіду і викликав поліцію, в одного з «художників» здали нерви і він втік. Другого передав поліції», — написав тоді Кличко і опублікував відповідне відео.


 

Залиште свій коментар