Київ захлеснула хвиля пограбувань: серед білого дня атакують жінок і відбирають навіть продукти

Київ захлеснула хвиля пограбувань: серед білого дня атакують жінок і відбирають навіть продукти

За тиждень, з 20 по 27 червня, в столиці сталося 29 грабежів – такі офіційні дані поліції Києва. Злочинці вийшли на докарантінние «показники», а відбирають навіть зброю і продукти.Під час жорсткого карантину через коронавірус у Києві, коли не працював громадський транспорт, ринки і торговельні центри, а пересування по місту було обмежено, знизилася і вулична злочинність. Однак після скасування цих заходів кількість пограбувань зросла.

За інформацією джерел OBOZREVATEL у правоохоронних органах, зараз «зголоднілі» злочинці надолужують згаяне.


Грабіжники виривають з рук сумки, відбирають гроші і мобільні телефони. Напади відбуваються в різний час доби.

Золото – легка здобич

Найбільш легка здобич для злочинців – золоті прикраси. У теплу пору року їх добре видно. Всі жертви злочинців – жінки, середній вік близько 40 років.


Такі напади відбуваються в усіх районах столиці в світлий час доби. Наприклад, 25 червня в Дарницькому районі на вул. Руднєва грабіжник зірвав золотий ланцюжок з шиї жінки.

Грабіжники полюють на золоті прикраси

Грабіжники полюють на золоті прикраси (фото – STATUS QUO)

Подібний випадок стався і в Деснянському районі на вул. Драйзера 24 червня. Однак тут правоохоронці затримали злочинців по гарячих слідах – грабіжниками виявилися двоє місцевих жителів.

В цей же день без золотої прикраси залишилася і мешканка Дніпровського району Києва, у якій на вул. Юності злочинець зірвав з шиї два золотих ланцюжки.

Всі ці злочини сталися в світлий час доби – з 11:00 до 19:00.

Крадіжки мобільних

Також зафіксовано велику кількість грабежів, коли злочинці відбирають мобільні телефони. Їх легко перепродати, зокрема, на запчастини. До того ж, навіть якщо у перехожого немає при собі великої суми, то телефон – завжди.

Так, в Дніпровському районі Києва вночі 25 червня грабіжник відібрав мобільний телефон у 28-річного чоловіка. Це сталося на вул. Попудренка.

Увечері того ж дня в Святошинському районі на проспекті Глушкова злочинець вихопив телефон у 37-річного місцевого жителя.

Грабіжники відбирають телефони

Грабіжники відбирають телефони (фото – Podrobnosti.mk.ua)

А в Оболонському районі на проспекті Героїв Сталінграда грабіжник вирвав із рук 29-річної жінки сумку з мобільним телефоном. Подібний випадок стався і в Деснянському районі на вул. Шолом-Алейхема – у 56-річної жінки відібрали сумку з банківськими картками та двома телефонами.

Від продуктів до… пістолета

Стаються і не зовсім типові пограбування. Наприклад, увечері 21 червня на Вокзальній площі злочинець вихопив у дівчини пакет з продуктами. Правоохоронці затримали грабіжника, ним виявився 43-річний житель Львівської області.

Цієї ж ночі в Дніпровському районі четверо невідомих відібрали травматичний пістолет у 26-річного чоловіка. Він намагався дати відсіч грабіжникам, але не вдалося. Це сталося на бульварі Перова.

Варто бути обережними і в зонах відпочинку. 20 червня на Трухановому острові двоє злочинців відібрали у хлопця дві тисячі гривень.

Залиште свій коментар