Карантин в Україні після 31 липня! У МОЗ зробили важливу заяву. До чого готуватися українцям

Карантин в Україні після 31 липня! У МОЗ зробили важливу заяву. До чого готуватися українцям

31 липня в Україні має закінчитись карантин. Однак деякі карантинні обмеженнями для українців будуть обов’язковими доти, поки не з’являться лікарські засоби або імунобіологічний препарат проти COVID-19.Про це в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко та наголосив, що країні треба готуватися жити в таких умовах, в яких вона живе сьогодні.

Однак залишається питання, чи продовжувати адаптивний карантин.


“На певних окремих адміністративних територіях може бути жорсткіший карантин, на інших можуть бути пом’якшення. Я не кажу про повне скасування. Це певне обмеження кількості людей, які можуть одночасно заходити в приміщення, маска на обличчі в громадських будівлях, обробка рук антисептиками на вході. Це ті речі, з якими нам доведеться жити трохи довше, до появи лікарських засобів або імунобіологічного препарату”, – зазначив головний санітарний лікар.

Ляшко пояснив, що вони моделюють, як буде розвиватися ситуація і до якого сценарію треба готуватись. Для цього порівнюють декілька прогнозів різних експертів – Світового банку, Національної академії наук та Київської школи економіки.


“Три зовсім різні сценарії, які ми розглядаємо. Паралельно там ще проводять експерти різне моделювання. Але за базу ми беремо ці 3 сценарії, порівнюємо їх між собою і ретроспективно – як вони показали себе, і проспективно – дивитись, що нас очікує”, – додав він.

Залиште свій коментар