Про це в ефірі 24 каналу заявив генерал-майор СБУ Віктор Ягун. Він зазначив, що кадирівців зневажають навіть самі чеченці, а за першої зустрічі з нормальними людьми – вони розлітаються в різні сторони.

Кадирівці – не вояки, а «артисти»

За його словами, навіть в російській армії кадирівців ніхто серйозно не сприймає, оскільки доведено, що ці берети, які вони «здобувають» у своїх академіях – блеф, їх фактично купляють за гроші. Як наголосив генерал-майор СБУ, це ніякі не спецназівці, а «артисти», які накупили тактичного одягу й хизуються ним по лісах.


Сам Кадиров – клоун та боягуз, який лякає хіба пацанів в Росії. Більше він нічого не вміє,
– зауважив Ягун.

Кадиров боїться покидати Чечню

Він також додав, що за інформацією журналістів-розслідувачів, кадирівці, які знімалися у відео, справді були в Україні, однак за ротацією вже повернулися в Чечню. Тобто, на їхню думку, Кадиров дочекався їхнього приїзду і записав фейкове відео, нібито він приїхав до них в гості.


Те, що Кадиров сюди прибув – я глибоко сумніваюся. Він такий боягуз, що боїться виїхати за територію Чечні, оскільки розуміє, що нажив стільки ворогів, що його пересування навіть Росією – проблематичне. Тому він точно не був в Україні,
– зауважив Ягун.

Фейкове прибуття Кадирова: що відомо

  • У Росії не змогли підтвердити інформацію, що Кадиров прибув в Україну. Тобто цілком ймовірно, що його там і не було. А вся ця історія – для залякування.
  • Водночас після заяви Кадирова, що він начебто перебуває в Україні – впливові політики вже почали пропонувати за його голову щедру винагороду. Колишній нардеп Євген Рибчинський пообіцяв будинок із 40 сотками під Києвом.