Кабмін вніс законопроект про примусове відселення росіян з України

Кабмін вніс законопроект про примусове відселення росіян з України

У євроінтеграційному комітеті парламенту вважають, що законопроект №4327, який передбачає можливість примусового відселення росіян, не суперечить праву Євросоюзу.Подробиці рішення оприлюднило інформаційне управління ВР.

“Таким, який не суперечать праву ЄС, Комітет визнав таким проект закону №4327 про впорядкування питань, пов’язаних з військовополоненими і інтернованими особами в особливий період”, – зазначено в повідомленні.


Так, документом, поданим Кабміном, пропонується дозволити примусове відселення в певні місця громадян Росії, які перебувають на території нашої країни. У разі, якщо це абсолютно необхідно для забезпечення національної безпеки.

Згідно з проектом, Служба безпеки України зобов’язана під час особливого періоду виявляти на території України громадян держави-агресора, які становлять загрозу національній безпеці нашої держави, і повідомляти про них Генштабу Збройних сил України.


Останній же повинен прийняти рішення щодо інтернування (відселення) таких осіб з урахуванням реальних і потенційних військових загроз нацбезпеці.

Проект закону уряд вніс у Раду на початку листопада 2020 року.

Залиште свій коментар