ІФА-тести українського виробництва порівняли з американськими Abbott: опубліковані успішні результати

ІФА-тести українського виробництва порівняли з американськими Abbott: опубліковані успішні результати

Українська компанія «Діапроф-Мед» провела порівняльне дослідження своїх тест-систем на визначення антитіл класу IgG до коронавірусу, з тестами американського виробника Abbott, передає УНН з посиланням прес-службу «Діапроф-Мед«.Так, ІФА-тести української компанії порівняли з американськими Abbott. Результати продемонстрували 100% збіг.
Чутливість методів оцінювалася з використанням дев’яносто двох зразків, позитивних на наявність IgG антитіл до SARS-CoV-2 при тестуванні в референтному тесті Abbott.

«Результат паралельного тестування продемонстрував 100% збіг (конфіденційна перерва в прийомі становила 96% -100%) двох порівнюваних методів», — йдеться у висновку про результати порівняльного дослідження тест-систем.


Крім того, статистичний аналіз показав високий збіг показників розподілу результатів кожного тесту.

«З огляду на перелічені дані аналізу, можна стверджувати про високий ступінь збігу виявлення антитіл класу IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 досліджуваними методами», — йдеться в документі.


Порівняльна оцінка зразків донорської плазми крові була зроблена 1 вересня.

«Зразки плазми збиралися у осіб через 2-3 місяці після перенесеної клінічної форми захворювання COVID-19. Захворювання було лабораторно підтверджено в гострому періоді», — розповіли в «Діапроф-Мед».

Залиште свій коментар