HIMARS нездоланні: у Росії погрожують кримінальними справами виробникам систем ППО С-300 та С-400 після провалів в Україні

HIMARS нездоланні: у Росії погрожують кримінальними справами виробникам систем ППО С-300 та С-400 після провалів в Україні

Радник керівника МВС Антон Геращенко заявив, що російські С400 не в змозі збивати ракети, випущені з РСЗВ HIMARS. Через це серед російських виробників вибухнув скандал.Про це Геращенко написав на своїй сторінці у Facebook. «У Міноборони РФ почалися розбірки з виробником хвалених систем ППО – С300 та С400 – концерном «Алмаз-Антей», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, голова правління — колишній прем’єр-міністр РФ Михайло Фрадков та директор концерну Ян Новіков можуть не лише позбутися постів, а й отримати кримінальні справи за нібито підрив обороноздатності РФ.


Керівництво під час укладання багатомільярдних контрактів на постачання С-400 гарантувало, що їхня система ППО гарантовано збиватиме не тільки літаки і вертольоти, а й ракети, що запускаються американськими РЗСО «HIMARS».

«Як завжди це буває у ВПК нацистської РФ, технічні характеристики флагманського комплексу ППО завищили в рази, а гроші, виділені на розробку С400, благополучно розікрали», – зазначив Геращенко.


За його словами, цей обман розкрився нещодавно, коли С400 не змогли збити жодну ракету HIMARS ні на Донбасі, ні в Запорізькій та Херсонській областях.

Крім того, під час удару по військовій базі окупантів в Іловайську ракетами HIMARS було знищено комплекс С400, який мав прикривати цей район від ударів з повітря.

«Тобто комплекс ППО С400 не може не те що охороняти повітряний простір, а навіть не в змозі захистити самого себе! Думаю, що ця історія призведе не лише до гучних відставок та кримінальних справ, а й до відмов потенційних покупців від продукції концерну «Алмаз — Антей», – зазначив радник голови МВС.

Залиште свій коментар