Готувати дівчат до війни змалечку: українців обурила заява про мобілізацію жінок

Готувати дівчат до війни змалечку: українців обурила заява про мобілізацію жінок

Дівчат треба готувати змалечку: усіх жінок відправляють на фронт. Знову.У ЗСУ зробили гучну заяву щодо мобілізації жінок. Українське суспільство, м’яко кажучи, не дуже задоволене такими висловлюваннями. Мобілізаційний законопроєкт хоч вже і підготували до другого читання, однак наразі розглядаються правки до нього, яких понад 4000. Тому незрозуміло, що ж таки буде у фінальній версії документа.

Про скандальні заяви щодо обов’язкової мобілізації жінок дивіться в ексклюзиві Вікторії Панченко для TSN.UA.


Всіх жінок – на фронт

Україна повинна готуватися до мобілізації жінок найближчими роками. Таку гучну заяву зробила радниця з гендерних питань командувача Сухопутних військ Оксана Григор’єва в інтерв’ю The Times. За її словами, Україна повинна позбутися «старомодного менталітету» щодо жінок і прийняти політику призову жінок на військову службу за ізраїльським зразком.

«Ми повинні покінчити зі старомодним менталітетом і прийняти політику призову жінок на військову службу за ізраїльським зразком. У нашій Конституції сказано, що обов’язок кожного українця – захищати свою Батьківщину, тому правильно, щоб служили і жінки. Нам потрібно готувати дівчат змалечку до захисту країни«, – висловилася Григор’єва.


Нагадаємо, що це не перші заклики до жінок стати на захист Батьківщини. Раніше нардепка Мар’яна Безугла наголошувала, що жінки мають бути на передовій, а не в Європі.

У коментарях під дописом Безуглої на запитання читачки, чи буде прописано у законі, що жінки будуть лише у тилових частинах, депутатка відповіла: «Наші квіточки не народжені для труднощів, хай то все мужики тягнуть, нашим квіточкам у Європі краще».

Також нардепка писала і про те, що жінок пропонують мобілізувати, зокрема, на оборонні підприємства. За її даними, у законопроєкті зазначається, що під час воєнного стану тих жінок, які перебувають на військовому обліку, можуть призвати на службу в частини забезпечення. Крім того, у добровільному порядку вони можуть бути призвані на військову службу в бойові частини.

Залиште свій коментар