Головлікар Харківської лікарні помер від коронавірусу: боровся 6 місяців

Головлікар Харківської лікарні помер від коронавірусу: боровся 6 місяців

Головний лікар Харківської міської багатопрофільної лікарні №18 Борис Менкус помер 4 квітня на тлі ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою. Медик боровся з захворюванням з жовтня 2020 року. Трагічну новину повідомила заступник харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соцзахисту населення Світлана Горбунова-Рубан.Про це пише видання «Харків Today«.

Як повідомляється, глава лікарні помер на тлі загострення хронічних хвороб. Каталізатором інтенсифікації патологічних процесів стала коронавірусна інфекція.


«Він захворів на вірусну інфекцію COVID-19 в жовтні минулого року після того, як прооперував хворого, у якого після операції виявили COVID-19. Ситуація одразу була важкою — загострилися всі хронічні захворювання, в першу чергу, цукровий діабет. Вся медицина міста Харкова чесно боролася за його життя… На жаль, не вийшло», — зазначила Горбунова-Рубан.

Борис Менкус з самого початку проходив лікування в стінах своєї 18-ї лікарні. Через деякий час потрапив у реанімацію. Вже в грудні ЗМІ почали писати про те, що медик перебуває в стані коми.


Інформацію про дату і місце прощання з людиною, яка врятувала життя тисяч харків’ян – поки не повідомляється.

Головлікар Харківської лікарні помер від коронавірусу: боровся 6 місяців

Борис Менкус (фото: 2day.kh.ua)

Залиште свій коментар