Генконсульство Росії в Харкові привітало українців із Днем захисників і захисниць. Фото

Генконсульство Росії в Харкові привітало українців із Днем захисників і захисниць. Фото

Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харків начебто звернулися до українців у День захисників і захисниць рідної землі з поздоровленнями і засудженням путінського режиму. Окремо вони винесли повний перелік працівників силових структур та колабораціоністів, які завдають шкоди українській державності на території нашої країни.Відповідну публікацію зробили на офіційній сторінці відомства в Instаgram. Спочатку українці засумнівалися в автентичності Генконсульства в соцмережах, але обліковий запис відповідає дійсності (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Шановні громадяни України, друзі! Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п’ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від загарбницьких дій в Україні», – вказано в повідомленні дипломатів.


Російські консули.
Привітання.

У своєму привітанні вони вказали анкетні дані всіх співробітників ФСБ РФ, які продовжують окупаційну політику всередині України, а також фактично «здали» українських громадян, які обрали шлях колабораціонізму.

«Ми розуміємо, що після цих поздоровлень нам, найімовірніше, доведеться повернутися додому. Слава Україні!» – резюмував автор послання в особі генконсула Ігоря Дем’яненка.


Співробітники ФСБ і колабораціоністи.
Список співробітників ФСБ.
 

Користувачі соціальної мережі неоднозначно сприйняли подібні привітання та визнання війни на Донбасі держслужбовцями Росії. Одні прийняли публікацію за «чисту монету», інші запідозрили причетність хакерів до злому акаунту.

Я

Залиште свій коментар