ФСБ та Росгвардія оголосили «полювання» на окупованій частині України: хто під прицілом

ФСБ та Росгвардія оголосили «полювання» на окупованій частині України: хто під прицілом

Після численних провалів російської армії та спецслужб РФ на тимчасово окупованій території кількох областей України посилилося «полювання» на патріотів. Але, незважаючи на величезну кількість «спійманих» диверсантів, більшість таких затримань виявилися липовими. Проте небезпека загрожує багатьом українцям, які не змогли виїхати з небезпечних регіонів.Докладніше про ситуацію читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Гонка за «успіхом»


НП на території окупованого кримського півострова, підпали військкоматів, а також диверсії на залізниці та військових об’єктах (зокрема по всій Росії) боляче вдарили по Федеральній службі безпеки РФ. Проколи спецслужби країни-агресора призвели до чисток ізсередини. Щоправда, вони були номінальними: просто знайшли цапів-відбувайл. Але після цього співробітники ФСБ стали «бігати» як ужалені та рапортувати про небувалі успіхи.

Практично щодня на території РФ почали ловити то «українських диверсантів/терористів», то нібито завербованих «українськими спецслужбами» росіян. А вже про кількість інцидентів, яким вдалося «запобігти» ФСБвцям, як-от підпалів військкоматів, які розлючені мобілізацією росіяни закидають коктейлями Молотова в різних регіонах РФ, зовсім нічого говорити.


Залиште свій коментар