Форс-мажор. Прямі перельоти Україна-Білорусь з 26 травня неможливі: що робити пасажирам

Форс-мажор. Прямі перельоти Україна-Білорусь з 26 травня неможливі: що робити пасажирам

Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю з 00:00 26 травня. Встановлюється заборона на здійснення будь-яких видів польотів між пунктами призначення, розташованих на території України та Білорусі.Що робити пасажирам

У разі наявності купленого або заброньованого білета на період після з 00:00 26 травня 2021 здійснення прямого перельоту буде неможливо.


Запровадження заборон, які покликані забезпечити безпеку авіації та пасажирів, є форс-мажором. Авіаперевізник зобов’язаний попередити пасажира про затримку або скасування рейсу не пізніше ніж за три години до початку реєстрації.

Повний перелік надзвичайних обставин (форс-мажорів), за яких компенсація не передбачена, визначено відповідно до правил країни експлуатанта (зокрема, регламентом ЄС 261/2004, https://bit.ly/2T5S7yb та правилами авіаперевезень України та Білорусі).


Як повернутись з Білорусі в Україну

В «Украерорусі» повідомили, що влада шукає шляхи для оперативного повернення громадян України з Білорусі.

«Для участі у поверненні до країни громадянин має звернутися до дипломатичної установи України в Республіці Білорусь. У разі виникнення складнощів рекомендується залишити заяву у контакт-центрі МЗС», — йдеться у повідомленні.

Заплановані рейси між Україною та Білоруссю

«Мотор Січ»:

  • Запоріжжя — Мінськ, 4 рейси на тиждень.

«Бєлавіа»:

  • Мінськ — Київ, 35 рейсів на тиждень,
  • Мінськ — Одеса, 14 рейсів на тиждень,
  • Мінськ — Харків, 5 рейсів на тиждень,
  • Мінськ — Львів, 7 рейсів на тиждень.
Залиште свій коментар