Фонд Порошенка з волонтерами вперше в Україні придбав 11 бронемашин італійського виробництва для десантних військ. Фото

Фонд Порошенка з волонтерами вперше в Україні придбав 11 бронемашин італійського виробництва для десантних військ. Фото

Партія з 11 нових бронемашин MLS SHIELD італійського виробництва буде поставлена у Десантно-штурмові війська України. Про це повідомив Петро Порошенко. Це перший випадок, коли нову бойову бронетехніку продають волонтерам і благодійникам – сказав Порошенко, який побував на підприємстві в Італії і показав ці машини. Переговори про отримання експортної ліцензії тривали три місяці, Фонд Порошенка вже вніс 50 млн грн авансу.«Сьогодні дуже крутий день. Задля цього варто було битися майже три місяці і зробити неймовірне, бо всі казали, що ми не отримаємо експортну ліцензію на бойову техніку. Це перший прецедент, коли волонтерським коштом купується бойова техніка для українських десантників», – пояснює Порошенко.

Партія з 11 нових бронемашин MLS SHIELD італійського виробництва буде поставлена у Десантно-штурмові війська України
Це перший випадок, коли нову бойову бронетехніку продають волонтерам і благодійникам, – Порошенко

«Я хочу подякувати італійському уряду, з яким ми співпрацювали, і нашому посольству в Італії. І нашому Міністерству оборони, Генеральному штабу, який видавав усі необхідні документи. Тому що це прецедент – ми поставляємо бойову техніку Десантно-штурмовим військам України спільно», – говорить Порошенко.


Я хочу подякувати італійському уряду, – сказав Порошенко

«Перемога – це велика спільна справа. Навіть якщо хтось називає піаром меценатство та волонтерство. Бо найсильніша риса українців – це солідарність. Нашим воїнам потрібно більше броні. Від її кількості залежить наскільки швидко і вдало наше військо зможе провести контрнаступ і викинути рашистів геть з України. Цього чекають мільйони українців. Коли це відбудеться, залежить від кожного з нас. Ми сильні, коли солідарні. Поки ви дофінансуєте закупівлю бронемашин, Фонд Порошенка вже готує кошти на нові проєкти. Будемо тримати вас у курсі і звітувати за кожну гривню», – наголошує п’ятий Президент.

Ми сильні, коли солідарні, – Порошенко

Також днями з Великої Британії була відправлена перша партія з 12 вантажівок Leyland DAF 45.150, придбаних коштом волонтерів та Фонду Порошенка для ЗСУ. Порошенко повідомив, що вже внесли заставу за другу партію із 16 вантажівок.


Підтримка Збройних сил України – наразі пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка

Як відомо, Порошенко нещодавно також передав партію пікапів Mitsubishi L200 військовим на півдні та сході України, зокрема, у Бахмуті на Донеччині.

Порошенко нещодавно також передав партію пікапів Mitsubishi L200 військовим на півдні та сході України

Підтримка Збройних сил України – наразі пріоритет благодійної діяльності Петра Порошенка. З 24 лютого на потреби армії витрачено понад 400 мільйонів гривень. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброю (зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше), автомобілі на потреби фронту, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва фортифікаційних споруд, пальне, продукти харчування (в тому числі велика кількість зерна і продуктові набори як для військових, так і для мешканців визволених міст).

 

Залиште свій коментар