Філарет назвав росіян братами і покликав їх на Донбас: «Будемо щасливі»

Філарет назвав росіян братами і покликав їх на Донбас: «Будемо щасливі»

Патріарх ПЦУ Філарет висловився про Донбас, при цьому він не проти, щоб росіяни жили тамЗа його словами, припинення вогню на Донбасі – це не капітуляція, а потрібний етап для відновлення справедливого миру, за яким повинні послідувати звільнення від російських військ і проведення виборів за законами України. Крім того, він додав, що вважає росіян братами і не проти, щоб вони жили на Донбасі.

Про це він заявив в інтерв’ю PavlovskyNews.


Патриарх Филарет

Священик підкреслив, що Донбас – це українська земля. Але не виключив, що там можуть жити і росіяни.

«Ми будемо раді, якщо росіяни будуть жити на цій землі (Донбасі прим.ред). І жити з нами як брати», — заявив Філарет.


Крім того, він висловив упевненість, що президент України Володимир Зеленський відстоює позиції країни і не має наміру віддавати ні шматочка української землі.

Справедливий мир, на думку Філарета, – це повернення Донбасу і Криму. При цьому Патріарх зазначив, що Росія і його маріонетки не поспішають робити відповідних дій. Терористи нібито стріляють, щоб Україна визнала їх стороною конфлікту і вела переговори безпосередньо з ними, а не з Росією. Але на думку Філарета, цього не буде.

«Перемога буде, адже вічної війни (битви прим.ред) не буває. Колись все припиниться. Це наша земля, а не їх», — сказав священнослужитель.

Залиште свій коментар