Фаріон: Російськомовне населення – це скиглії, які асоціюють себе з колись могутньою імперією зла…

Фаріон: Російськомовне населення – це скиглії, які асоціюють себе з колись могутньою імперією зла…

Народний депутат України сьомого скликання Ірина Фаріон озвучила жорстке звернення до російськомовним громадян УкраїниЗокрема, колишня політик в ефірі «4 каналу» підкреслила, що термін «російськомовне населення», на її думку, є побутовим штампом, який застосовується щодо «скигліїв і маргіналів», (щоб подивитись відео доскрольте до кінця сторінки).

Крім того, Фаріон висловила впевненість у тому, що ці люди повинні зібрати свої речі і залишити країну.


«Історична батьківщина російськомовних українців – Московія. Я дуже хочу, щоб їм там було комфортно: спакували валізи – і туди поїхали. Якщо вас не влаштовує наша історична парадигма – українська мова, українська культура – то ми вам нічим допомогти не можемо», – сказала Фаріон.

До всього іншого, Фаріон впевнена, що оскільки російськомовним українцям не вистачило майже 30 років незалежності для українізації, значить їм необхідно дати більше часу — років десять, наприклад.


Фаріон переконана, що українські громадяни, які використовують у спілкуванні переважно російську мову, є носіями російської культури.

«Російськомовне населення України – це побутовий штам тих скигліїв і маргіналів, які асоціюють себе з колись могутньою імперією зла. Вони не просто є меншістю, вони є людьми, які вийшли за межі нинішньої історичної парадигми», — вважає політик.

Також Фаріон заявила, що кожен українець, який спілкується російською мовою, є головним трофеєм Путіна, притягаючи російську армію в Україну.

«Кожен українець, який спілкується російською мовою, є головним трофеєм Путіна, притягає російську армію в Україну. Вони своєю мовою нас розстрілюють», – сказала вона.

Залиште свій коментар