«Епіцентр» у Львові переформатовується в продуктовий супермаркет: фото

«Епіцентр» у Львові переформатовується в продуктовий супермаркет: фото

У Львові один з гіпермаркетів «Епіцентр» переформатовують у продуктовий супермаркет. Імовірно, це пов’язано з карантином вихідного дня, що діє в Україні й забороняє діяльність у вихідні бізнесу в цілій низці сфер.

Про переформатування гіпермаркету «Епіцентр» на вулиці Городоцькій у Львові розповів Андрій Федишин.


«Епіцентр» гіпертемпами стає продуктовим супермаркетом,
– повідомив користувач.

Одразу виникає питання, чи таке переформатування якось пов’язане з карантином вихідного дня. Адже в такий спосіб гіпермаркет міг би отримати законну можливість працювати у вихідні.

Читайте також:   Фейкове весілля, підставні батьки і афера з житлом: жінки з Одеси виманили у закоханого британця 250 тисяч євро


У коментарі 24 каналу в мережі пояснили: це рішення пов’язане з карантинними обмеженнями лише частково. Мовляв, ідея переформатування існувала ще з минулого року, а карантин лише пришвидшив ці процеси.


Також нам пояснили, що продуктова група в «Епіцентрі» присутня вже давно. Зокрема, на базі гіпермакетів мережі вже є продуктові супермаркети у Вінниці й Бучі.

«Надалі ми плануємо, що у всіх нових центрах, які будуть відкриватися, обов’язково буде фудмаркет. У маленьких містах у нас відкривається формат 4 – 6 тисяч квадратних метрів. Там не буде фудмаркету, а в повноцінних форматах – скрізь буде», – розповіли в «Епіцентрі».

Читайте також:   Карантин в Україні пом'якшили: що дозволено (повний список)

«Епіцентр» переформатовують у продуктовий супермаркет: дивіться фото (Андрій Федишин)

карантин вихідного дня, обмеження
Обмеження карантину вихідного дня в Україні / Інфографіка 24 каналу

Залиште свій коментар