«Дуже любили одне одного»: подробиці смертельної ДТП з українськими студентами в Туреччині

«Дуже любили одне одного»: подробиці смертельної ДТП з українськими студентами в Туреччині

У Туреччині 16 травня в автомобільній аварії загинуло двоє українців – Олександр Попов та Анастасія Пришко. Вони були студентами Інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету. У цьому ж автомобілі їхали ще двоє наших громадян. Вони вижили і зараз перебувають у лікарні.Встигали вчитися, працювати і подорожувати

Друзі Саші та Насті шоковані трагедією. Молода і красива пара буквально недавно вирушила до Туреччини в подорож. На сторінці дівчини в Instagram опубліковано останні фотографії із сонячної країни. Вона так і залишилася на них – красива, щаслива, усміхнена.


«Настя завжди була такою. Красива, з посмішкою на обличчі. Вона була щаслива разом зі своїм Сашею. Вони любили одне одного. Мені дуже шкода», – розповіла OBOZREVATEL одна з подруг дівчини.

Одна з останніх фотографій Насті

Пара взагалі любила подорожувати. Вони побували в Стокгольмі, Барселоні, Парижі, Мюнхені. При цьому Настя працювала в закладі «Димна хата», обоє дистанційно вчилися навіть під час поїздки до Туреччини.


«Вони встигали працювати і добре вчитися, обоє були на 4-му курсі, в цьому році повинні були захищати бакалаврську дипломну роботу», – розповідає OBOZREVATEL глава Студентської ради при обласній адміністрації Микита Ковалевський.

Настя і Саша також були в студентському ректораті вузу, а вчилися за фахом «міжнародні відносини». Дівчина була старостою своєї групи.

У ЗВО (закладі вищої освіти. – Ред.) теж шоковані цією звісткою. «Мені складно про них зараз говорити. Ось вчора ще були тут, веселі, щасливі. Вчилися, захищали свої роботи, здавали іспити. А сьогодні їх немає. Складно повірити, ми дуже засмучені», – сказала одна з викладачів.

На місці аварії

Водій втратив контроль

Саша і Настя, а також їхні друзі Владислав Зикран і Анастасія Нестеренко, взяли напрокат автомобіль. Вони їхали в Анталію, за кермом був Влад. Через не встановлені поки причини водій втратив контроль над керуванням, автомобіль вилетів у поле і перекинувся. Олександр загинув на місці, Анастасія Пришко померла через кілька годин у лікарні. У важкому стані зараз перебуває інша Анастасія, її доправили в університетську лікарню в Паммукале, за її життя борються лікарі.

Настя і Олександр були щасливі

«Наскільки мені відомо з турецьких ЗМІ, суд попередньо ухвалив, що водій не винен у цій аварії», – говорить Ковалевський.

На студентській вечірці

За словами однієї зі знайомих, молоді люди зустрічалися два з половиною роки. Друзі навіть вважали Сашу і Настю ідеальною парою, настільки вони підходили одне одному.

Залиште свій коментар