Дубінський відреагував на санкції від Youtube

Дубінський відреагував на санкції від Youtube

Народний депутат Олександр Дубінський стверджує, що видалення його каналу з відеосервісу Youtube зашкодить сотням тисяч його підписників, і називає це «інформаційною блокадою».

Джерело: його сторінка у Facebook


Пряма мова: «Ще 10 днів тому я заявляв на прес-конференції, що після рішення Мінфіну США про санкції, яке було прийнято в результаті абсолютно брехливого доносу на мене українських аферистів буде здійснюватися блокування соціальними мережами моїх сторінок.

Читайте також:   "Слуги" захотіли скасувати штрафи за порушення мовного закону. Документи


Сьогодні це сталося зі сторінкою в ютубі. Тепер жертвами тимчасової безкарності аферистів стали і сотні тисяч моїх підписників. Їх просто позбавили можливості отримувати інформацію від народного депутата України».

Деталі: Дубінський повідомив, що «поки залишаються робочими» його фейсбук-сторінка і телеграм-канал. Він закликав підписуватися на нього і навіть підбадьорив своїх читачів: «Разом з вами ми обов’язково прорвемося крізь інформаційну блокаду».


Читайте також:   То є темна людина, – журналісти знайшли чоловіка, якого колись жорстоко побив Медведчук

Також нардеп назвав символічним той факт, що блокування ютубу сталася відразу після оприлюднення ним звернення до президента Володимира Зеленського.

Передісторія: Раніше у четвер з’ясувалося, що відомий відеосервіс YouTube видалив канал нардепа Олександра Дубінського, і зробив це через санкції, які проти нього нещодавно запровадили США.

Залиште свій коментар