Друга хвиля: в МОЗ терміново звернулися до українців, лікарні переповнені

Друга хвиля: в МОЗ терміново звернулися до українців, лікарні переповнені

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зробив важливу заяву через різке зростання кількості хворих китайським вірусом в УкраїніУ середу, 24 червня, голова МОЗ заявив, що в Україні готують лікарні до нової хвилі вірусу.

До лікарні потрапляють люди, у яких тяжкий перебіг хвороб, тому потрібно розгортати другу хвилю лікарень.


При цьому голова МОЗ закликав українців серйозно поставитися до ситуації, і дотримуватися правил обережності, щоб не захворіти.

пенсіонери в масках, пенсії, зупинка, маршруки, пенсіонерки, бабусі

«В черговий раз звертаюся до вас. Подумайте про ці цифри. Подумайте, що скоро закінчиться і друга хвиля лікарень і третя», — заявив він.


Також на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що МОЗ буде збільшувати кількість лукарень першої хвилі.

«На першому місці по розгляду у нас буде Закарпатська область. Там значно зростає кількість випадків хворих коронавирусной хворобою. У той же час ми бачимо, що є заповненість ліжок серед лікарень першої хвилі», — додав він.

Зазначимо, 24 червня в Україні зафіксовано новий антирекорд за кількістю інфікованих китайським вірусом. За останню добу захворіло 940 осіб.

коронавірус, медики

Найбільше нових випадків COVID-19 виявлено під Львського області (203), Рівненській (126), Києві (99), Закарпатської області (79).

Відзначимо, в Україні другий день зростає кількість заражених, хоча до цього було три дні спаду захворювання.

Всього за весь час пандемії в Україні захворіло 39 014 осіб, з них 17 409 одужали, летальних випадків — 1051.

Залиште свій коментар