Доктор Комаровський розповів, як не захворіти COVID-19: важливі поради

Доктор Комаровський розповів, як не захворіти COVID-19: важливі поради

Доктор Комаровський не вірить в дію тотального карантинуДоктор Комаровський розповів людям, як потрібно діяти, щоб зменшити ймовірність захворювання коронавірусом. Про це заслужений український педіатр розповів в інтерв’ю грузинському каналу «Іліон ТВ» на YouTube.

«І не треба панікувати, ми вже розуміємо, що величезна кількість людей хворіють легко, безсимптомно. Летальність, виявляється, не більше, ніж при грипі. Але є групи ризику і є можливість не захворіти важко», — сказав доктор.


За словами Комаровського, інформацію про профілактику інфекції потрібно поширювати скрізь, щоб «у кожних аулах почули».

«Ми навряд чи можемо зробити так, щоб ви не захворіли. При такій заразності можу сказати, що всі захворіють. Абсолютно всі. Але 50% взагалі не помітить, що вони захворіли. Це буде без симптомів. Тому не можна закрутити гайки», — сказав лікар.


Медик зазначив, що літнім людям краще ізолюватися від суспільства, щоб не наражатися на небезпеку. Також лікар розповів, від чого залежить тяжкість захворювання.

«Тяжкість хвороби залежить не тільки від віку, а й від того, скільки вірусу ви вдихнули в дихальні шляхи», — зазначив медик.

Комаровський повідомив, що головну небезпеку становлять закриті приміщення з великим скупченням людей, де немає доступу повітря. Саме таких місць варто уникати, щоб уберегтися від коронавірусу.

Залиште свій коментар