До України в рамках обміну повернувся учасник героїчних «вертолітних» місій на «Азовсталь»

До України в рамках обміну повернувся учасник героїчних «вертолітних» місій на «Азовсталь»

Україна повернула з полону ще 45 військових.У суботу, 6 травня, Україна провела з РФ черговий обмін полоненими. В рамках обміну серед 45 військових вдалося обміняти учасника легендарної «вертолітної» місії Головного управління розвідки МО з евакуації поранених з «Азовсталі».

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.


«Визволили, зокрема, учасника вже легендарної «вертолітної» місії ГУР МО з евакуації поранених з «Азовсталі». Евакуаційний гелікоптер, в якому він перебував, було збито, але воїн зумів вижити. Важко пораненому, йому погрожували так званим «судом». Тепер військовослужбовець пройде курс лікування та реабілітації», — йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що чимало зі звільнених військовослужбовців мають поранення та серйозні проблеми зі здоров’ям. В Україні їм нададуть всю необхідну допомогу, вони пройдуть реабілітацію та отримають усі соціальні виплати та відповідне грошове забезпечення.


З російського полону також повернулася молода пара, яка побралася на «Азовсталі», а також медик, який до цього провів у полоні окупантів понад два роки після Широкинської операції (2015 р.).

«Дихає повітрям волі також ветеран афганської війни, 56-річний головний сержант, який отримав поранення на Майдані, пройшов АТО, ООС та відбивав повномасштабну агресію рашистського ворога», — повідомили у Координаційний штабі.

Залиште свій коментар