«До кінця року справи стануть гіршими»: Білл Гейтс дав прогноз щодо ситуації з коронавірусом

«До кінця року справи стануть гіршими»: Білл Гейтс дав прогноз щодо ситуації з коронавірусом

З його слів, люди не повернуться до звичного життя, поки COVID-19 не візьмуть під контроль в усьому світі.

Пандемія коронавірусу до кінця поточного року через сезонність інфекції посилиться, але вже на початку 2021 року ситуація може покращитися. Оскільки медицина, імовірно, зможе надати людству ефективні і перевірені препарати проти COVID-19.


Таку думку висловив голова корпорації Microsoft Білл Гейтс на віртуальній конференції GeekWire Summit, пише видання Inc.

За його словами, протягом осені буде спостерігатися зростання кількості виявлених випадків і смертей від коронавірусу. Гейтс каже, що «від сьогоднішнього дня і до кінця року справи стануть ще гіршими». Крім того, він прогнозує, що пандемія не закінчиться і люди не повернуться до звичного життя, поки інфекцію не вдасться взяти під контроль у кожному куточку планети.

Читайте також:   У лабораторії Китаю ще 6 років тому виявили схожий на COVID-19 вірус


«Ми не повернемося до нормального життя, поки не позбудемося цього вірусу в усьому світі. Глобальне знищення вірусу за активної співпраці країн — це те, що потрібно робити», — висловився він.


Однак, на думку Гейтса, уже в 2021 році ситуація почне поліпшуватися. Тоді, з його слів, стануть доступними ефективні ліки, які застосовуватимуть для боротьби з хворобою.

«Гарна новина полягає в тому, що до кінця року або на початку наступного почнуть з’являтися більш ефективні терапевтичні препарати, в першу чергу моноклональні антитіла «, — сказав він.

Читайте також:   Потрібні термінові заходи: епідеміолог вказала на небезпеку мутованого коронавірусу

Гейтс пояснив, що моноклональні антитіла утворюються клонуванням клітин імунітету — лейкоцитів. Ці антитіла специфічно націлені на певні ділянки на частинках патогена. Подібну терапію під час лікування коронавірусу отримував президент США Дональд Трамп.

Бізнесмен також сподівається, що з’являться перші вакцини. Це, зокрема, дозволить почати відновлення повноцінного навчального процесу в школах.

Залиште свій коментар