Дівчинка вийшла з коми після помазання миром із чудотворної ікони Богородиці: деталі про чудо

Дівчинка вийшла з коми після помазання миром із чудотворної ікони Богородиці: деталі про чудо

Завдяки відомій мироточивій іконі Пресвятої Богородиці у передмісті Афін зцілилася маленька дівчинка, яка разом із батьком потрапила до автокатастрофи, повідомляє «Духовний фронт України».Нещодавно Кесаріанійська, Віронська та Іміттоська митрополія Елладської Церкви зробила офіційну заяву, у якій підтверджує, що ікона Пресвятої Богородиці «Розрада» в церкві великомученика Димитрія Солунського в передмісті Афін Віронас (на південний схід від центру столиці) стала видавати миро. Примітно, що чудо розпочалося 8 вересня, коли Елладська Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці.

Завдяки відомій мироточивій іконі Пресвятої Богородиці у передмісті Афін зцілилася маленька дівчинка, яка разом із батьком потрапила до автокатастрофи, повідомляє «Духовний фронт України».


Нещодавно Кесаріанійська, Віронська та Іміттоська митрополія Елладської Церкви зробила офіційну заяву, у якій підтверджує, що ікона Пресвятої Богородиці «Розрада» в церкві великомученика Димитрія Солунського в передмісті Афін Віронас (на південний схід від центру столиці) стала видавати миро. Примітно, що чудо розпочалося 8 вересня, коли Елладська Церква святкує Різдво Пресвятої Богородиці.

Залиште свій коментар