Дитячий садок, а не локдаун: ізраїльський лікар розніс український карантин

Дитячий садок, а не локдаун: ізраїльський лікар розніс український карантин

Авторитетний лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль висловився про локдаун в Україні, заявивши, що такі заходи складно назвати «локдауном».Лікар нині перебуває в Україні, й може порівнювати ситуацію з захворюваністю і вакцинацією у нас і в Ізраїлі. За словами Бриля, Ізраїль вже повністю вийшов з карантину, а кількість нових хворих знизилася до мінімуму.


«Попри саму пандемію, в Ізраїлі смертність була 0,8%. Це один з найнижчих показників у світі. Ізраїль пройшов цю пандемію нормально, в Україні звичайно ж дуже великі проблеми і з вакцинацією і з хворими. І, на жаль, ті групи населення, які у світі в країнах… Італія, Америка, Бельгія, Іспанія — захлеснула, в Україні ці групи населення просто не живуть (літні люди. — Ред.). В Україні вмирали ті групи населення, яких ми не бачили в тих країнах… Це — дуже велика катастрофа», — каже Бриль.

А те, що у нас називають «локдауном», на думку лікаря, можна назвати «дитячим садом».


«Щодо локдауну у вас. Це у вас не локдаун — всі дороги повні, всі дороги заповнені машинами. Коли є локдаун, то і їздити нікуди. Кудись же люди їздять, правильно? — запитує лікар. — Тому це не локдаун, це трішечки дитячий садок».

Борис Бриль каже, щоб карантинні заходи подіяли, в Україні потрібно максимально скоротити контакти, адже вірус передається повітрям і за указом уряду не зникає.

«Скорочення контактів — це локдаун, або носіння масок — якісно — не на підборідді, не на потилиці і не на руці… У вас люди не хочуть цього робити, доводиться вводити локдаун. І локдаун теж такий своєрідний. Якщо порівняти з Ізраїлем, якщо б були такі вискакування у бік поліції, в Ізраїлі б людина опинилася би обличчям в підлогу з наручниками за спиною, і з великим штрафом в районі 1,5-1,8 тисяч доларів», — додав лікар.

Відео: Борис Бриль висловився про український локдаун

Нагадаємо, у минулому випуску радник глави Офісу Президента України Олексій Арестович висловився про провокації з боку РФ на українському кордоні та на Донбасі.

Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів деталі телефонної розмови між Володимиром Зеленським та президентом США Джо Байденом.

У тому ж випуску Секретар РНБО Олексій Данілов розповів про загострення ситуації на Донбасі та провокації на українському кордоні.

А міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, скільки людей потрібно вакцинувати, щоб в країні з’явився колективний імунітет.

Крім того, у ефірі сталася суперечка між Олексієм Даніловим та Олегом Ляшком.

Залиште свій коментар