Дистанцію ніхто не дотримується: в мережі показали відпочивальників на популярному курорті в Україні

Дистанцію ніхто не дотримується: в мережі показали відпочивальників на популярному курорті в Україні

У мережі з’явилося відео, на якому видно натовп людей в КирилівціУ Кирилівці Запорізької області всі пляжі переповнені. При цьому ніякої мови про безпечну дистанцію в півтора метра не йде. Спекотна погода змушує людей поспішати до моря, забувши про безпеку.

На деяких пляжах о 10:30 вже важко знайти вільне місце. А на пляжі в районі санаторію Кирилівка просто яблуку ніде впасти. Про це повідомляє «РИА-Мелітополь».


Щоб зайняти місце під навісом, люди приходять на пляж вже о 8 ранку. При цьому прокат пляжної парасольки коштує 30 гривень в день. Стільки ж коштує і шезлонг. Але проблема в тому, що поставити їх буває дуже непросто через велике скупчення відпочивальників.


У Кирилівці відпочивальники геть забули про безпечну дистанцію (відео: YouTube)

Безпечної дистанції ніхто не дотримується. Крім того, на пляжах її ніхто не контролює. Всі насолоджуються сонячними ваннами та морем.

Варто зазначити, що в акваторії Азовського моря відпочивальники зіткнулися з величезними медузами підвиду корнерот, які зазвичай мешкають в Чорному морі. Медузи поки що були помічені тільки на пляжах Бердянська, і кілька людей вже встигли отримати опіки після зустрічі з ними.

Медики закликають курортників бути обережними з медузами під час перебування в морській воді. Якщо вас вжалила медуза необхідно негайно звертатися за допомогою до лікарів.

Залиште свій коментар