«Дельта» почала атакувати Київ: в Олександрівській лікарні виявили шістьох хворих з індійським штамом коронавірусу

«Дельта» почала атакувати Київ: в Олександрівській лікарні виявили шістьох хворих з індійським штамом коронавірусу

Біоматеріал передали до київської лабораторії МОЗ для підтвердження штаму «Дельта».Шість випадків індійського штаму коронавірусу, відомого як «Дельта», виявлено первинним тестуванням в Олександрівській лікарні Києва. Діагностували цю мутацію в людей різного віку — від 21 до 73 років.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту охорони здоров’я міста Києва.


Виявити штам вдалося завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі ці зразки переданий для підтвердження до Київського міського лабораторного центру МОЗ України.

«В Олександрівській лікарні м. Києва первинним тестуванням виявлено 6 випадків COVID-19 штаму Дельта… Наразі ми знаємо про штам «Дельта» більше не з практики, а із досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі. «Дельта» відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням», — сказала директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбур.


У зв’язку з цим, Гінзбур закликала українців вакцинуватися, адже саме ця процедура може убезпечити від тяжкого перебігу і смерті від наслідків коронавірусу, і зокрема, «Дельти».

«Припиняйте знаходити відмовки – «немає часу», «не хочу цю вакцину, хочу іншу»… Жодна важлива справа не варта життя. Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні з великою вірогідністю захистить Вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що Ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, незважаючи на всі зусилля лікарів», — закликала вона.

Залиште свій коментар