Циклон зіпсує погоду в Україні: у Гідрометцентрі уточнили прогноз до кінця тижня

Циклон зіпсує погоду в Україні: у Гідрометцентрі уточнили прогноз до кінця тижня

Протягом найближчого тижня в Україні буде кілька разів змінюватися погода. У деяких регіонах суттєво похолодає, пройдуть дощі, у Карпатах температура може знизитися до позначки +8 градусів. Однак про настання осені в країні говорити рано. Незважаючи на циклони, літо триває.Про це в ексклюзивному бліцінтерв’ю OBOZREVATEL розповіла синоптикиня Українського гідрометцентру Наталія Птуха. Далі наводимо подробиці прогнозу погоди.

Майже всю Україну накрило похолодання, але на пляжах Чорного та Азовського морів його не помітять


Зараз у нас відбулося певне зниження температури завдяки тому, що з північного заходу до нас надійшли повітряні маси. Відповідно, його відчули західні області і вже трохи починають відчувати північні і частково центральні.

З приводу південних і східних областей, узбережжях морів, то там поки такого зниження температури не очікується. Для них цей тиждень буде ще досить спекотним із температурами в межах +30…+34 градусів.


На решті території температура вночі буде +12…+17 градусів, удень +23…+28 градусів.

Погода трохи зіпсує відпочинок українців.

Повітряні маси будуть показувати характер, у кінці робочого тижня погода стане складною

3 серпня в південно-східні області прийде фронт, який 2 серпня проявлявся локально в північних і центральних областях. Тому в східних, південних, частково центральних областях будуть короткочасні дощі та грози.

У той же час на решті території у вівторок погода без опадів, але температура буде значно нижчою. У ніч на середу буде антициклональний характер погоди, ясно, маловітряно, без опадів.

У середу вдень над правобережжям перебуватиме нестійка повітряна маса з Атлантики, яка покаже свій характер. У денні години буде розвиток купчастих хмар, можуть бути короткочасні дощі та грози.

Надалі в кінці цього робочого тижня, в четвер-п’ятницю, через західні кордони зміщуватиметься досить активний циклон. Будуть складні погодні умови. Можуть бути інтенсивні опади, тому треба стежити за синоптичною ситуацією.

Погода на вихідні буде непередбачуваною

Прогноз погоди на вихідні буде уточнено ближче до цих днів, але загалом можна сказати, що Україна перебуватиме в зоні зниженого тиску. Ситуація буде досить мінливою. У деяких районах можуть піти досить активні грозові дощі, наприклад, у суботу в другій половині дня і в неділю в центрі, на лівобережжі та півдні України.

А на решті території в той же час може бути сонечко. Літня погода триває. Про настання осені говорити зарано. Це нормальна літня погода з температурами в межах норми. Під час дощу температура буде нижчою, але щойно з’явиться прояснення – температура відразу буде підвищуватися.

Погода на вихідні буде нестійкою.

Погода в Карпатах буде не дуже комфортною

У Карпатах у найближчі дні вночі температура опускатиметься до позначки +8…+ 13 градусів, удень +16…+ 21 градус. Все це завдяки повітряній масі, про яку я говорила.

Протягом тижня час від часу можуть йти дощі – позначиться вплив прохолодної повітряної маси з північного заходу і близькість до фронтальних систем. У четвер-п’ятницю відбудеться проходження циклону через західні кордони нашої країни. Відповідно, в горах спостерігатиметься більше опадів. І рельєф цьому сприяє.

Але в Карпатах завжди дуже мінлива погода. Щойно пройшов дощ – визирає сонце і дає своє тепло.

Залиште свій коментар