Чому COVID-19 «косить» все більше українців: лікар назвала головні причини

Чому COVID-19 «косить» все більше українців: лікар назвала головні причини

Київська епідеміолог розповіла, чому в Україні стрімко зростає захворюваність коронавірусомКоронавірус в Україні нікуди не йде, інфекція кожен день вражає все більше і більше людей. За 23 вересня діагностовано 3372 нових випадки захворювання. Епідеміолог з Києва Катерина Сояк пояснила, чому ж так відбувається. На її думку, в Україні ще немає колективного імунітету, а також мало людей дотримуються карантинних правил. Українці не дотримують дистанцію, не носять маски.

«Тому, поки ми не будемо стежити за собою, поки не будемо дотримуватись карантинних заходів, і поки ми не забезпечимо школи, садочки і не підготуємо лікарні та інші соціально важливі об’єкти до прийому пацієнтів, ми, звичайно ж, будемо бачити тільки зростання захворюваності», — повідомила ТСН Катерина Сояк.


Медик вважає, що в Україні зовсім немає чіткої схеми, як працювати з тими людьми, хто був у контакті з інфікованими.

«Ми втрачаємо велику кількість контактних людей, які надалі хворіють і, знову ж таки, інфікують наступне коло контактних», — зазначила лікар.


Нагадаємо, що за весь час пандемії в Україні захворіли 188 106 осіб. Померли при цьому 3 757 пацієнтів. Варто відзначити, що третю добу поспіль в Україні фіксують рекорди за кількістю пацієнтів, які одужали від коронавірусу. За вчора вилікувались 1 788 осіб (83 458 — з початку пандемії). Зараз активним хворими є 100 891 пацієнтів.

Залиште свій коментар