Чоловік Руслани Писанки назвав причину смерті ведучої та розповів, де відбудеться похорон

Чоловік Руслани Писанки назвав причину смерті ведучої та розповів, де відбудеться похорон

Чоловік покійної ведучої та акторки Руслани Писанки — Ігор Ісаков — вперше прокоментував свою втрату.Руслани Писанки не стало 19 липня. Чоловік ведучої не може оговтатися від горя та досі не вірить, що його коханої більше немає.

Утім, Ігор вирішив розповісти, як відбудеться прощання акторки, та назвати тяжку хворобу, яка забрала життя знаменитості.


Бізнесмен розповів, що в Німеччині у Руслани діагностували рак. Лікарі вже нічого не могли вдіяти, адже хвороба була запущеною та прогресувала. Втім, за словами Ігоря, його дружина боролася до останнього.

Руслана Писанка / Фото: facebook.com/ruslanapisanka.1plus1

«У Русі був рак, на жаль, агресивна форма, і трохи запущений… Але так, як боролася вона, я не зміг би навіть наполовину… На жаль, імунітет не витримав… Отже, на жаль. Смерть і кремація», — розповів Ігор у Facebook.


Чоловік Руслани розповів, що прощання з ведучою відбудеться в Німеччині, у місті Кайзерлаутерн. Після оформлення всіх відповідних паперів прах Руслани доправлять до України. Вже в Києві Ігор поховає дружину.

«Мій стан зараз опишу синонімами: розчавлений, зломлений, знищений… Знаю, що то б ніколи не сподобалося моїй дружині, тож намагаюся потроху починати відпускати», — поділився Ісаков.

Руслана Писанка з чоловіком / Фото: instagram.com/pisankaruslana
Залиште свій коментар