Число хворих COVID в Україні знижується, але не скрізь: де почалося зростання

Число хворих COVID в Україні знижується, але не скрізь: де почалося зростання

В Україні в цілому продовжується зниження кількості нових заражень та летальних випадків коронавірусу. При цьому в п’яти областях спостерігається зростання захворюваності.Про це йдеться в огляді епідеміологічної ситуації за минулий тиждень від Національної академії наук України.

Так, зростання захворюваності спостерігається в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій і Вінницькій областях.


«Всього в Україні картина перестала бути однорідною, в більшості регіонів триває стабільне загасання. Так, до кінця незрозумілі причини збільшення кількості випадків у західних регіонах, то складно передбачити подальший розвиток ситуації», — зазначили вчені.

В НАН додали, що зростання захворюваності може бути викликаний зневагою карантину у курортних і гірськолижних регіонах. Але також існує ризик, що негативна динаміка викликана новими мутаціями вірусу і сприятливими погодними умовами.


«У будь-якому випадку динаміка перерахованих регіонах викликає занепокоєння. Необхідно провести додатковий аналіз про причини такої динаміки і прийняти додаткові заходи щодо стримування поширення епідемії», — вважають вчені.

Залиште свій коментар