Чи грають українці у покер

Чи грають українці у покер

Популярність азартних ігор послідовно зростає. Тенденція спостерігається не тільки в Україні, але й на теренах Західної Європи. Вітчизняні гравці захоплені доступністю платформ для гри в класичні азартні ігри, серед яких реалізований і покер.Зацікавленість у покері аргументована неповторністю гри та варіативністю комбінацій. Сучасні технології дозволяють грати в покер онлайн, використовуючи портативний мобільний пристрій. Першопричина в легалізації, та інструменти для гри в покер – далі в матеріалі.

Легалізація як показник доступності

З реалізацією закону по легалізації азартних ігор авторитетні вітчизняні компанії розпочали масову інтеграцію платформ для гри в покер, а також інші класичні ігри. З прийняттям депутатами закону були опубліковані основні вимоги до гри в покер через онлайн функціонал:


  • Інтеграція до універсальної системи. Запуск платформи запланований в 2021 році: номінальна дата запуску може змінюватись. Онлайн-система моніторингу дозволить зробити ігровий процес більш доступним та універсальним;
  • Реєстрація сайту у доменній зоні UA;
  • Вікові обмеження. До гри в покер можуть бути допущені виключено гравці від 21 року.

Таким чином із завершенням процесу легалізації можна розраховувати на те, що номінальна кількість гравців у покер буде збільшена в декілька раз.

Онлайн-ресурси для гри в покер

Сучасні онлайн-платформи пропонують користувачам широкий вибір класичних азартних ігор. Переважно реалізується дві основних версії порталу: стаціонарна та мобільна. Незалежно від адаптації сайту функціонал фактично не відрізняється.


Задля гри в покер гравці можуть здійснювати будь-які фінансові операції або ж активувати спеціальні пропозиції – бонуси. Ігровий процес на онлайн-платформах здійснюється через спеціальний цифровий ігровий стіл: передбачена можливість автоматичної гри або ж взаємодії з дилером.

Для кожної класичної гри (покеру) передбачена мінімальна ставка, яка подвоюється у випадку отримання виграшної комбінації карт. За допомогою функціоналу по зміні ставки реалізується можливість збільшити суму виграшу.

Гра в покер на онлайн-ресурсах створює масу переваг, серед яких: доступність, портативність та високий рівень оптимізації.

За материалами: https://poker-experts.com.ua/ 

Залиште свій коментар