Частина Японії пішла під воду: відео повені і перші подробиці

Частина Японії пішла під воду: відео повені і перші подробиці

Південні області Японії постраждали через потужні зливиЧастина Японії опинилася під водою через потужні зливи, що накрили весь південний регіон країни. У суботу, 4 липня, повінь сталася в префектурах Кумамото і Кагосіма. Всього за одну годину в частині префектури Кумамото випало понад 100 мм дощу. Відео повені та перші подробиці події – читайте нижче.

У виданні NHK з’явилася інформація про те, що рівень опадів, що випали за годину в підтоплених регіонах, становить понад 100 мм. Метеорологи відзначають, що це найпотужніша злива за останнє десятиліття. Річка Кума на півдні Кумамото вийшла з берегів, міст розмитий. Потік води зніс кілька будинків, зв’язок з понад 10 особами втрачено.


Як пише BBC, японська влада наказала евакуюватися майже 800 тисячам людей з трьох міст — Кагосіма, Кірісіма та Айри. Найбільше від повені постраждають населені пункти, розташовані в низинних районах. Водночас японське метеорологічне агентство попереджає про можливі надзвичайні ситуації у зв’язку з сильними дощами в районах префектур Кумамото і Кагосіма в регіоні Кюсю.


Поки влада Японії не оцінила масштаби економічних втрат. Даних про жертви погодної катастрофи теж поки немає.

Варто нагадати, що в Україні нещодавно через сильні опади постраждали кілька міст і сіл на території Західної України.

Залиште свій коментар