«Це приклад справжнього командира»: український актор Сеітаблаєв розповів про дзвінок «Калини» з полку «Азов»

«Це приклад справжнього командира»: український актор Сеітаблаєв розповів про дзвінок «Калини» з полку «Азов»

Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів про дзвінок з полку «Азов», який перебуває на заводі «Азовсталь» в оточеному Маріуполі.В етері «Сніданку з 1+1» Сеітаблаєв згадав, що одного разу вночі йому прийшло повідомлення з невідомого номеру: «Артеме, дозвольте до вас звернутися. «Калина».

«На той час я на 100% не знав, хто такий «Калина», але позивний цей чув. Я написав відповідь, що так, звичайно, чекаю. Мені подзвонили. Дійсно, це був боєць, заступник командира полку «Азов», — розповів Сеітаблаєв.


За словами актора, «Калина» попросив поспілкуватися зі співвітчизником, студентом-медиком, який зробив вже близько 20 операцій пораненим.

«Ми поговорили з Асаном, так звати цього медика-студента. За п’ять хвилин Асан сказав: «Дякую, я пішов робити наступну операцію». Ми поговорили трохи з «Калиною», і потім я всю ніч не спав«, — поділився Сеітаблаєв.


Актор зазначив, що для нього — це приклад справжнього командира та справжніх побратимів. Він додав, що не був знайомий з «Калиною» і не знає, де він вночі взяв його номер телефону.

 

Залиште свій коментар