«Це лише питання часу»: 19-річний кулеметник розповів, чому перемога у війні має бути за Україною. Фото

«Це лише питання часу»: 19-річний кулеметник розповів, чому перемога у війні має бути за Україною. Фото

Захисник України з 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького переконаний, що Україна неодмінно переможе у війні з Росією. Українські воїни вже показали світові, яким збіговиськом убивць, ґвалтівників та мародерів є так звана «друга армія світу».Вони вміють грабувати і катувати беззбройних, а ось воювати з гідним супротивником просто не здатні. Про це повідомили у Генеральному Штабі ЗСУ.

Кулеметникові Роману ще немає і 19 років, однак він вже майже рік воює проти російських окупантів. Практично весь час — на передових позиціях. І за цей час, кажуть у Генштабі, хлопець встиг здобути непоганий бойовий досвід.


«Як тільки стукнуло вісімнадцять років — на другий день уже був у військкомат. Змалечку мріяв стати військовим, захищати людей і країну від зла. Хотів саме у піхоту. Можна сказати, що мені пощастило, бо встиг нормально підготуватись, здобути непоганий бойовий досвід ще до вторгнення росіян у лютому», — розповідає Роман.

Роман служить кулеметником у 30 ОМБр вже майже рік

Наразі захисник разом зі своїм підрозділом тримає позиції в одному з найгарячіших напрямків, де росіянии постійно намагаються прорвати оборону українських воїнів. Виходить у них це, каже Роман, не дуже вдало. Окупанти, як виявилося, зовсім не вміють воювати. Тому несуть значні втрати.


«Можу сказати, що московське військо не таке грізне, яким хоче здаватися. На ділі, нікудишні російські командири женуть на забій збрід ґвалтівників, мародерів, убивць і садистів. Вони точно не виглядають військовими професіоналами. А наші воїни свою справу знають добре. Не сумнівайтеся, ми знищимо московських окупантів, ми переможемо! Це лише питання часу», — впевнений воїн.

Залиште свій коментар