«Це його очі, голос»: українка впізнала у розстріляному Герої України свого брата

«Це його очі, голос»: українка впізнала у розстріляному Герої України свого брата

Українка впізнала у розстріляному росіянами українському захисникові після його фрази «Слава Україні» рідного брата.Про це повідомила продюсерка ВВС Софія Кочмар-Тимошенко на своїй сторінці у Facebook. За її словами, українка впізнала рідну людину на відео розстрілу за очима га голосом, а також за лише йому притаманною звичкою курити сигарету.

«Впізнала. Перевірила. Сестра каже — «100 відсотків — це мій брат. Це його очі, голос і те, як він курив сигарету». Але просить мовчання до ранку, поки вийдуть на зв’язок побратими з нуля і хоче бути біля його матері з самого ранку», — йдеться в повідомленні.

Розстріл українського полоненого на камеру

Нагадаємо, що 6 березня в мережі поширилося відео з розстрілом беззбройного українця російськими окупантами. В ролику після фрази «Слава Україні» російські солдати натискають на курок та декількома пострілами убивають українського Героя.


Така жорстокість з боку росіян одразу викликала бурхливу реакцію серед українського суспільства та влади. В інтернеті почався справжній марафон на підтримку загиблого бійця: українці стали поширювати гасло «Слава Україні» та «Героям Слава» через картинки, теги та особисті дописи.

Залиште свій коментар