«Було кохання зі шкільної лавки»: у Запоріжжі паралізована жінка тиждень прожила із тілом чоловіка і померла

«Було кохання зі шкільної лавки»: у Запоріжжі паралізована жінка тиждень прожила із тілом чоловіка і померла

За словами сусідів, вони зверталися до правоохоронців, але ті не брали дозвіл суду на відчинення дверей.У Запоріжжі паралізована жінка кілька днів жила з тілом чоловіка, який помер, доглядаючи за нею. Лише за тиждень правоохоронці потрапили до квартири подружжя.

Про це розповідає телеканал  Alex.ua.


У Запоріжжі у квартирі багатоповерхівки виявили тіло літнього чоловіка та ледь живою його паралізовану дружину. Рік тому жінка перенесла інсульт, а після цього встати на ноги вже не змогла, тож чоловік за нею доглядав. Дітей у подружжя не було.

«Вони зі шкільної лавки разом. Усе життя, понад 50 років», — розповідає сусід подружжя Володимир Степанов.


Сусіди сімейної пари забили на сполох, коли перестали бачити дідуся Віктора, він не відповідав на телефонні дзвінки, і двері у квартиру ніхто не відчиняв.

Подружжя мешкало на 1 поверсі, тож сусіди кілька разів стукали у вікно, але ніхто не реагував. Бачили, що світло було ввімкнене навіть у ночі, тож запідозрили лихе і звернулися до правоохоронців. Ті, за їхніми словами, приїхали, «понюхали» чи немає трупного запаху із квартири, не відчули його, тож поїхали назад.

Небайдужі мешканці звернулися до громадськості, і через суспільний резонанс правоохоронці взяли рішення суду на проникнення у квартиру.

У квартирі поруч з тілом чоловіка була його знесилена дружина. Її доправили до лікарні. Вона пробула там 2 дні, а потім померла. За словами медиків, у неї стався повторний інсульт у той момент, коли вона втратила чоловіка.

За даними СМЕ, у дідуся стався інсульт, він пролежав кілька днів, а потім, не отримавши допомоги, помер. Його паралізована дружина не могла нічого вдіяти, тож їй залишалося лише спостерігати, як згасає життя її коханого Віктора.

Сусіди подякували активістам, які не залишилися байдужими і цій ситуації.

У поліції Запорізької області повідомили, що звернулися до суду, щоб отримати дозвіл на проникнення до квартири, одразу.

«18 жовтня до відділу поліції № 3 надійшло повідомлення від громадянина, який заявив, що його знайомий, власник однієї з квартир по вулиці Брюлова, не виходить на зв’язок протягом 5-6 днів. Крім того, у чоловіка паралізована дружина, яка мешкає в цій же квартирі.  За фактом слідчим  було відкрито кримінальне  провадження за ч. 1 ст. 115 з додатковою кваліфікацією «зниклий безвісти». Цього ж дня працівники поліції звернулися до районного суду і отримали ухвалу на проведення обшуку. Ввечері 18 жовтня слідчо-оперативна група зайшла в квартиру та виявила тіло померлого власника. Його дружину доправили до 5-ї міської лікарні», — повідомили у пресслужбі поліції області.

Залиште свій коментар