Буданов звернувся до українців у День пам’яті та примирення: «Перемога буде нашою»

Буданов звернувся до українців у День пам’яті та примирення: «Перемога буде нашою»

Керівник військової розвідки запевнив українців у перемозі та пообіцяв помсту ворогу.Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня, пообіцявши помститися ворогу за кожну випущену ракету і воєнний злочин.

Про це повідомила пресслужба української розвідки.


Буданов зазначив, що в День пам’яті та примирення, вшановуючи визначний внесок українців у перемогу антигітлерівської коаліції, «висловлюємо повагу і вдячність усім борцям проти нацизму».

Начальник ГУР констатував, що Україна, на жаль, знову є епіцентром протистояння агресору. І на сьогодні українці ціною власних життів боронять не лише себе, а й увесь світ.


«Розв’язавши війну, рашисти бачили свій імперський проєкт як кінець «української історії». Але вони зіткнулися з безпрецедентною мужністю, самовідданістю й професіоналізмом наших героїв на полі бою, залізною витримкою, компетентністю та рішучістю командирів, а головне – тотальним, всеохоплюючим спротивом усього Українського народу. Ми стоїмо міцно, боремося й живемо! Перемога буде нашою!» – запевнив Буданов.

Він також пообіцяв помсту російським загарбникам за кожну ракету і бомбу, за кожен зруйнований будинок, за незліченні жертви, за кожен скоєний в Україні злочин.

«Російська орда захлинеться кров’ю своїх солдатів на нашій українській землі! Бо жодна армія світу не здолає націю, яка має невмирущу волю до життя, незламну силу духу й могутнє, відважне військо!» – наголосив начальник військової розвідки.

Залиште свій коментар